OKULARY PROGRESYWNEOkularowe soczewki progresywne multiDIOP, dostępne wyłącznie w salonach Diamentowy Optyk, są wygodnym rozwiązaniem dla osób, u których pojawiło się osłabienie ostrości widzenia powodujące codzienny dyskomfort. Zapewniają szerokie pole widzenia oraz płynne przejście pomiędzy mocą od dali (część górna) i od bliży (część dolna), czego efektem jest nieograniczona perspektywa widzenia.

Prawidłowy dobór soczewki progresywnej jest procesem skomplikowanym i wymagającym uwzględnienia bardzo wielu czynników, takich jak: korekcja wzroku – jej wielkość, stopień addycji i różnowzroczności, ocena pracy mięśniowej oczu, widzenia obuocznego oraz potrzeby pacjenta wynikające ze stylu życia i charakteru wykonywanej pracy (praca głównie w bliży wzrokowej, w bliży i dali wzrokowej, dłuższe przebywanie w warunkach sterylnych lub w środowisku zanieczyszczonym, praca w pomieszczeniu zamkniętym lub otwartym, praca przy komputerze, prowadzenie samochodu, itd.).

Specjaliści licencjonowanych salonów Diamentowy Optyk dokonują precyzyjnego doboru soczewek progresywnych multiDIOP na podstawie kompleksowego badania wzroku oraz konkretnych potrzeb użytkownika okularów.


Soczewki progresywne multiDIOP
multiDIOP to gama najbardziej zaawansowanych i przyjaznych oczom okularowych soczewek progresywnych gwarantujących doskonałą ostrość i wygodę widzenia w każdych warunkach, niezależnie od stylu życia i charakteru pracy.

Soczewki multiDIOP łączą najnowszą i sprawdzoną wiedzę naukową o procesach widzenia, odbierania i przetwarzania obrazów w mózgu z unikalną japońską technologią projektowania i produkcji.

Soczewki progresywne multiDIOP, dostępne wyłącznie w salonach Diamentowy Optyk, po profesjonalnym badaniu wzroku są precyzyjnie dobierane przez specjalistów naszych salonów do indywidualnych potrzeb użytkownika i po uprzednim profesjonalnym badaniu wzroku. Zapewniają wygodne czytanie czy pracę z komputerem bez męczenia oczu. Zastępując kilka par okularów – do bliży, do dali, do pracy przy komputerze – przywracają jakość codziennego życia.