Japońska TechnologiaWszystkie rodzaje okularowych soczewek progresywnych multiDIOP są produkowane przez firmę HOYA, która od wielu lat jest uznawana na świecie za wyznacznik jakości, trwałości i solidności.

Wyjątkowość soczewek multiDIOP polega na połączeniu najnowszych osiągnięć nauki w zakresie mechanizmu widzenia z całkowicie skomputeryzowanym procesem projektowo-produkcyjnym. Zastosowane rozwiązania umożliwiają przeniesienie, z niespotykaną dotąd precyzją, na powierzchnię soczewek multiDIOP wyników badań wzroku wykonanych przez naszych specjalistów w formie idealnej, trójwymiarowej mapy rozkładu mocy, która zapewnia doskonałe widzenie w każdej odległości.

Ostateczną gwarancją jakości i niepowtarzalności okularowych soczewek progresywnych multiDIOP jest rygorystyczny – według japońskich standardów – cykl testowania przeprowadzany przez wykwalifikowany zespół specjalistów.

Soczewki progresywne multiDIOP – efekt połączenia profesjonalnego badania wzroku, najnowocześniejszej japońskiej technologii projektowania i produkcji, precyzyjnego montażu w odpowiednio dopasowanych oprawach okularowych – zapewniają nieogranoczoną perspektywę widzenia w każdych warunkach i przywracają codzienny komfort życia.