multiDIOP DIAMONDmultiDIOP DIAMOND
multiDIOP DIAMOND są jednymi z najlepszych indywidualnych soczewek progresywnych na świecie - są precyzyjnie projektowane do charakterystycznych i zmiennych dla każdej osoby parametrów, np.: anatomii twarzy, rozstawu źrenic, ruchu zbieżnego gałek ocznych (konwergencji) oraz do sposobu doboru addycji i wymiarów oprawy.

Ich konstrukcja wykorzystuje najnowsze zdobycze technologiczne m. in. opiera się na rewolucyjnym obuocznym modelu obliczeniowym gwarantującym perfekcyjną jakość widzenia bliży, dali i obszarów pośrednich; zapewnia rzeczywiste szerokie pole widzenia z doskonałą stabilnością obrazu, która daje poczucie bezpieczeństwa np. podczas schodzenia po schodach.

Niepowtarzalność soczewek multiDIOP DIAMOND polega na ich idealnym dopasowaniu do potrzeb i oczekiwań użytkownika. Rekomendowane są również osobom, u których zdiagnozowano różnowzroczność (anizometropię).

MultiDIOP DIAMOND są projektowane w dwóch wersjach uwzględniających styl życia użytkownika:
• Distance – przeznaczone do panoramicznego widzenia dali. Rekomendowane osobom prowadzącym aktywny tryb życia oraz tym, którzy nabywają okulary progresywne po raz pierwszy,
• Balance – ze względu na zbalansowanie głównych obszarów widzenia, są wygodnym rozwiązaniem do codziennego użytku dla osób z doświadczeniem w noszeniu soczewek progresywnych.

MultiDIOP DIAMOND są dostępne:
- jako soczewki o zoptymalizowanej masie i grubości dzięki zastosowaniu specjalistycznego oprogramowania, metod wytwarzania i materiałów,
- z 4 rodzajami powłok antyrefleksyjnych, w tym z powłoką Blue Balance neutralizującą światło emitowane przez urządzenia elektroniczne, np.: laptop, tablet, telefon komórkowy, smartfon.